Warszawa pomoc drogowa

5 min read

Specjalistyczne pojazdy, które są obecnie wykorzystywane w takich dziedzinach jak budownictwo, roboty drogowe, mogą się również zepsuć, utknąć w błocie, śniegu lub ulec wypadkowi. Jednocześnie ewakuacja sprzętu specjalnego nie jest zadaniem łatwym. Warszawa pomoc drogowa prowadzi holowanie sprzętu specjalnego. Nowoczesne lawety, wyposażone we wszystko, co niezbędne do transportu specjalistycznego sprzętu oraz samochodów osobowych, motocykli, oraz wieloletnie doświadczenie naszych kierowców są gwarancją nienagannej pracy.

Pomoc drogowa w Warszawie dla klientów korporacyjnych

Warszawa pomoc drogowaNasza współpraca z klientami korporacyjnymi opiera się na indywidualnym podejściu do każdej firmy, na specjalnych dogodnych warunkach obsługi flot pojazdów, a także całodobowej obsłudze klientów towarzystw ubezpieczeniowych i organizacji serwisowych. Bez względu na wielkość Twojej firmy, ilość pojazdów w Twojej flocie, czy częstotliwość zapotrzebowania na nasze usługi sprawimy, że interakcja z naszą pomocą drogową w Warszawie będzie niezawodna i wygodna.

Jesteśmy uznaną na rynku motoryzacyjnym firmą, świadczącą pełen zakres usług dla klientów korporacyjnych, w tym holowanie i pomoc techniczną na drodze. Świadczymy usługi dla salonów i stacji obsługi samochodów, firm transportowych, logistycznych i budowlanych. Jesteśmy w stanie zapewnić codzienne całodobowe wsparcie techniczne na drogach dowolnej floty pojazdów.

Nasze usługi dla klientów korporacyjnych:

 • Holowanie – ewakuacja z miejsca wypadku lub z miejsca awarii samochodu.
 • Przewóz samochodów między salonami.
 • Transport specjalnego sprzętu między obiektami. 

Mobilna pomoc techniczna dla samochodów osobowych, dostawczych:

 • Naprawa urządzeń elektrycznych.
 • Drobne naprawy awarii mechanicznych.
 • Awaryjne uruchamianie silnika.
 • Awaryjne otwieranie drzwi samochodu.
 • Wymiana koła i naprawa felg.
 • Ładowanie baterii.
 • Dowóz paliwa.
 • Wyciąganie pojazdów z rowu, błota i zaspy śnieżnej.
 •  I wiele innych prac.

Przy zawieraniu umowy nasza pomoc drogowa z Warszawy zapewnia całodobowe wsparcie Twoim klientom lub pracownikom. Na Twoje życzenie nasi pracownicy są w stanie odbierać połączenia bezpośrednio od klientów i/lub pracowników firmy. Korzyści ze współpracy z nami: wysoki poziom i jakość obsługi, sprawność, kompetencja oraz duże doświadczenie pozwoliły nam stać się liderem na rynku, zdobyć zaufanie i zapewnić długoterminowe wsparcie wiodącym firmom.

Diagnostyka pojazdu na miejscu oferowana przez pomoc drogową w Warszawie

W jakich sytuacjach może być potrzebna diagnostyka w miejscu postoju samochodu? Na przykład nie mogłeś rano uruchomić samochodu i chcesz dowiedzieć się, co się stało. Albo słyszałeś podejrzane dźwięki, gdy silnik pracuje i boisz się jechać, aby nie pogłębić problemu. Aby zamówić usługę terenową prosimy o kontakt z naszym pracownikiem pomocy drogowej w Warszawie. Specjalista przyjedzie pod wskazany adres i przeprowadzi profesjonalną diagnostykę samochodową na miejscu przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu.

Podczas diagnostyki na miejscu przeprowadzane są następujące procedury:

 • Badanie płynów. Specjalista określa poziom oleju w silniku i zbiorniku wspomagania kierownicy, a także płyn hamulcowy i płyn niezamarzający.
 • Przeprowadzanie diagnostyki komputerowej na miejscu. Za pomocą specjalnego adaptera i laptopa mechanik sprawdza układy elektroniczne samochodu, odczytuje błędy w sterowniku silnika, systemach bezpieczeństwa i komfortu.
 • Sprawdzenie silnika. Kluczowy etap diagnostyki samochodowej na miejscu, ponieważ silnik jest najdroższą jednostką. Specjalista bada komorę silnika pod kątem obcych hałasów, sprawdza stan pasków napędowych i rolek napinających, wykrywa nieszczelności i inne możliwe usterki.
 • Diagnostyka zawieszenia i skrzyni biegów. Obejmuje to identyfikację luzu łożyskowego, określenie stanu końcówek układu kierowniczego, pomiar gęstości elektrolitu akumulatora.
 • Badanie sprawności urządzeń elektrycznych i zewnętrznych urządzeń oświetleniowych.

Na podstawie wyników kontroli otrzymujesz ekspertyzę i zalecenia dotyczące naprawienia zidentyfikowanych problemów. Na miejscu mechanik może wykonać tylko drobne naprawy nie wymagające konieczności korzystania z podnośnika. W bardziej złożonych problemach możemy przewieść lawetą samochód do warsztatu samochodowego.

Mobilny montaż opon przez całą dobę – naprawa felgi na drodze

Nasza pomoc drogowa w Warszawie świadczy pełen zakres usług w zakresie naprawy i konserwacji samochodów w ruchu drogowym. Od lat wspieramy kierowców w stolicy. Specjaliści naszej firmy wykonują wszystkie niezbędne prace naprawcze bezpośrednio na drodze. Wielu klientom udało się docenić wygodę takiej usługi, jaką jest montaż opon na miejscu. Kontakt z naszą firmą gwarantuje sprawność i jakość wykonywanej pracy, brak kolejek oraz wysoki profesjonalizm pracowników. Zgłoszenia na specjalistyczną usługę można składać dzwoniąc pod całodobowy telefon firmy.

Montaż opon na miejscu pomoże Ci szybko wyjść z niekomfortowej sytuacji w przypadku przebicia opony. Pomimo rozpowszechnienia problemu, rozwiązanie nie zawsze jest oczywiste. Koła możesz oczywiście naprawić samodzielnie na miejscu, jeśli masz przy sobie koło zapasowe. Ale jeśli znajdziesz się w nieznanym rejonie i nie masz przy sobie zapasowego koła, wszystko nie będzie takie proste. W takim przypadku możesz skorzystać z usługi holowania przez pomoc drogową z Warszawy.

Czasami kierowca ma taki problem, jak pojawienie się przepukliny na oponach. Może się to zdarzyć, jeśli uderzysz kołem w dziurę na drodze. Również przepuklina może pojawić się w przypadku bocznego rozcięcia koła o jakąkolwiek przeszkodę boczną, np. krawężnik. Decydując się na naprawę przepukliny, należy zrozumieć, że w tym przypadku naprawa kół o naprawdę wysokiej jakości jest po prostu niemożliwa. Wynika to z faktu, że po pierwsze, zerwanych włókien kordu nie można naprawić, a po drugie, geometria i waga koła zostaną i tak naruszone. 

You May Also Like

More From Author